Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Система Meddata

MedData – це інформаційно-аналітичний ресурс, який був створений для обміну інформацією щодо залишків лікарських засобів та медичних виробів.

MedData була створена в 2020 році під час першої хвилі COVID-19, тоді було скасовано збір заявок у паперовому вигляді та введено інструмент MedData як основний.

Заклади охорони здоров’я усіх форм власності та медики, що займаються приватною практиктикою, мають доступ до системи.

Під час повномасштабного вторгнення росії були розроблені додаткові модулі, за допомогою яких фіксується попит на ті чи інші медичні препарати, медичні вироби. Ці дані можуть оперативно оновлюватися закладами, якщо, приміром, до лікарні одночасно поступила велика кількість пацієнтів. 

Представники департаменів охорони здоров’я, координатори гуманітарної допомоги бачать і фіксують у системі потреби всіх закладів і при надходженні допомоги розподіляють її, орієнтуючись на потреби і профіль закладу.  

У системі зафіксовано більш як 4 тисячі закладів різних рівнів: первинні, вторинні, спеціалізовані тощо. Усі вони мають можливість вносити актуальні дані щодо потреб у медичному забезпеченні.