Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

За вашим запитом "" знайдено 16616 дописи

Україна презентувала партнерам із Коаліції шкільного харчування дослідження зі впровадження реформи

19 липня 2024, Реформа шкільного харчування

8 липня в україні відбувся перший захід у межах коаліції шкільного харчування та дослідницького консорціуму шкільного здоров'я та харчування, до яких наша країна долучилася у 2023 році. презентація дослідження school meals case study: ukraine відбулася за підтримки представництва юнісеф в україні, бюро вооз в україні та всесвітньої продовольчої програми оон.

У медзакладах України з’являться новітні кисневі станції «Oxyvital - 55»

19 липня 2024, Обладнання

три українські лікарні: національна дитяча спеціалізована лікарня моз україни «охматдит», кнп «київська міська клінічна лікарня №18» та університетська лікарня дніпровського державного медичного університету отримають нове обладнання, яке допоможе врятувати ще більше життів.

Міністр охорони здоров'я зустрівся з патронажними медсестрами на Харківщині

18 липня 2024

під час робочого візиту на харківщину міністр охорони здоров'я віктор ляшко разом з директоркою глобального офісу гуманітарних програм юнісеф лючією елмі та очільником представництва юнісеф в україні муніром мамедзаде відвідали валківський центр первинної медико-санітарної допомоги, де поспілкувалися з патронажними медсестрами, які надають допомогу родинам з дітьми від народження до 3 років, а також командою раннього втручання, яка опікується дітьми з інвалідністю.

1,3 млрд гривень коштів Банку розвитку Ради Європи будуть спрямовані на відновлення медзакладів – рішення Уряду

18 липня 2024, Відбудова

уряд розподілив частину коштів позики банку розвитку ради європи для реалізації проєкту «зміцнення системи охорони здоров’я та збереження життя (heal ukraine)» на фінансування відновлення системи охорони здоров’я у 2024 році. рішення, яке дозволить використовувати у 2024 році частину коштів позики на ремонт та реконструкцію закладів охорони здоров’я, було прийняте на засіданні 18 червня.

Уряд врегулював обмеження на експорт препаратів крові

18 липня 2024

держава посилює контроль за експортом препаратів крові. кабінет міністрів україни вніс зміни до порядку тимчасового зупинення експорту препаратів крові, вироблених із заготовленої на території україни плазми крові для потреб фракціонування. у такий спосіб уряд визначив чіткі процедури та обмеження для здійснення експорту препаратів крові на період дії воєнного стану.

Вісім дітей з Охматдиту прилетіли на лікування до Німеччини

18 липня 2024, Медична евакуація

міністерство охорони здоровʼя скерувало на лікування за кордон вже третю групу дітей, які в момент російської терористичної атаки перебували в охматдиті. міжнародні партнери з єврокомісії та всесвітньої організації охорони здоровʼя швидко відреагували на запит моз щодо потреби в евакуації та забезпечили оперативне транспортування дітей до німеччини. нагадаємо, міністр охорони здоровʼя німеччини карл лаутербах, в перший день терористичного акту пообіцяв прийняти дітей на лікування в країну.

Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту та ще 4 мільйони євро – на невідкладні потреби медичної системи України

18 липня 2024, Міжнародна співпраця

детально проєкти відбудови обговорив міністр охорони здоров’я україни віктор ляшко під час онлайн-зустрічі з федеральною міністеркою з питань економічного співробітництва та розвитку німеччини свеньєю шульце, а також під час зустрічі з послом німеччини в україні мартіном єґером.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ до проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 березня 2022 р. № 303»

18 липня 2024

... постанови кмудодаток 1додаток 2додаток 3аналіз регуляторного впливупояснювальна запискадовідкапорівняльна таблицяповідомлення про оприлюднення до проєкту постанови кабінету міністрів україни «про внесення змін до постанови кабінету міністрів україни від 13 березня 2022 р. № 303» проєкт постанови кабінету міністрів україни «про внесення змін до постанови кабінету міністрів україни від 13 березня 2022 р. № 303», розроблений з метою забезпечення належного контролю за діяльністю ліцензіатів шляхом відновлення державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів) затвердженого постановою кабінету міністрів україни від 30 листопада 2016 року № 929, та ліцензійних умов провадження господарської діяльності з культивування рослин, включених до таблиці ...

Засідання Ради з прав людини, гендерної рівності та різноманіття відбулося за ініціативи першої леді Олени Зеленської

18 липня 2024, Безбар'єрність

17 липня 2024 року відбулося засідання ради з прав людини, гендерної рівності та різноманіття при міністерстві закордонних справ, присвячене темі безбар'єрності. захід, ініційований першою леді україни оленою зеленською, зібрав провідних експертів, урядовців, представників громадянського суспільства та міжнародних організацій.

У червні 15 людей потрапили до лікарень із діагнозом ботулізм — переважно після вживання в’яленої риби та домашніх консервів з м’яса

18 липня 2024, Ботулізм

влітку збільшується ризик харчових отруєнь і, зокрема, захворювання на ботулізм, яке є вкрай небезпечним і навіть смертельним, якщо вчасно не розпочати лікування. загалом з початку року медики вже зареєстрували 39 випадків захворювання, проти 45 випадків за аналогічний період минулого року.