Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Бази стажування лікарів-інтернів

Кожен з випускників закладів вищої освіти за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія», «Педіатрія», «Медична психологія» та «Фармація, промислова фармація», незалежно від форми навчання (бюджет, контракт), має пройти первинну спеціалізацію (інтернатуру), яка є обов’язковою формою підготовки до майбутньої професійної діяльності лікаря та фармацевта. 

Освітня частина підготовки в інтернатурі проходить на базі закладів вищої (післядипломної) освіти, що мають ліцензію на провадження відповідної освітньої діяльності. Тривалість освітньої частини інтернатури складає три місяці за один рік.

Практична частина інтернатури проводиться у тому числі на базах стажування лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів – закладах та установах охорони здоров’я різних форм власності та підпорядкування, які відповідають вимогам, визначеним МОЗ. 

Тривалість практичної частини інтернатури визначається програмою підготовки в інтернатурі за відповідною спеціальністю. Загалом на сьогодні встановлено 24 спеціальності в інтернатурі.

  • Ознайомитися з роз’ясненнями щодо включення закладів охорони здоров’я різних форм власності до Переліку баз стажування лікарів-інтернів на офіційному сайті МОЗ у 2024 році можна за цим посиланням.
  • Ознайомитися з роз’ясненнями щодо включення закладів охорони здоров’я комунальної форми власності до Переліку баз стажування лікарів-інтернів на офіційному сайті МОЗ у 2024 році можна за цим посиланням.
  • Ознайомитися з переліками баз стажування лікарів-інтернів у різних регіонах України можна нижче.
ДОКУМЕНТИ

Щодо включення закладів охорони здоров’я різних форм власності до Переліку баз стажування лікарів-інтернів на офіційному сайті МОЗ у 2024 році (pdf, 412 Кб)

knp_bsi_2023 (pdf, 330 Кб)