Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

e-Stock

Система e-Stock

 

«e-Stock» – електронна система управління запасами лікарських засобів та медичних виробів. Вона містиме повний цикл даних про обіг медичних товарів. У системі агрегується інформація про потреби, доставку, наявність препаратів у лікарнях, їх використання, утилізацію тощо.

Координатором проєкту є МОЗ, а відповідальним – «Медичні закупівлі України».

«е-Stock» буде збирати інформацію про всі медичні товари, якими держава забезпечує лікарні. Зокрема, система включатиме закупівлі “Медичних закупівель України”, міжнародних організацій, програму «Доступні ліки», закупівлі за місцеві бюджети тощо. Дані оновлюватимуться в реальному часі.

Понад 10 тисяч користувачів, більшість з яких лікарні, будуть вносити дані в «e-Stock». Систему буде використовувати МОЗ, а також «Медичні закупівлі України», структурні підрозділи з питань охорони здоров’я, міжнародні закупівельні організації, органи контролю тощо.

Мета системи – зробити облік лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються для потреб пацієнтів, максимально автоматизованим та системним.

Пілотний запуск двох модулів системи відбувся на початку 2023 року. На разі триває робота над розробкою наступних компонентів системи.