Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Громадське обговорення

Категорії

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 725"

1 березня 2023
2751

Проєкт Постанови Кабінету Міністрів України

Зміни, що додаються

АРВ

АРВ (доопрацьований 29.03)

ФЕР

Довідка (acquis ЄС)

Повідомлення про оприлюдення

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення

проєкту постанови Кабінету Міністрів України

«Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 725»

 

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2021 р. № 725» (далі – проєкт акта) розроблено з метою забезпечення нормативно-правового регулювання здійснення безперервного професійного розвитку всіх працівників сфери охорони здоров’я, які беруть участь у медичному обслуговуванні населення, а також удосконалення функціонування електронної системи безперервного професійного розвитку працівників сфери охорони здоров’я.

Проєкт акта оприлюднено шляхом розміщення на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України у мережі Інтернет (https://moz.gov.ua).

Пропозиції та зауваження щодо проєкту акта просимо надсилати протягом 30 днів з дати публікації на адресу МОЗ у письмовому або електронному вигляді у формі порівняльної таблиці за адресою: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Департамент цифрових трансформацій в охороні здоров’я, телефон: (044) 253-33-31, (e-mail: [email protected]).