Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Українські медзаклади отримали ще 173 генератори

До українських лікарень надійшла партія генераторів від міжнародної організації Crown Agents Limited.  Загалом в рамках цієї поставки до медичних закладів доставлено 173 генератори.

Такі генератори автоматично спрацьовують в разі аварійного відключення електрики та постачають напругу в мережу. Це дозволить забезпечити безперебійну роботу лікарні в критичний момент. 

«Щодня окупанти продовжують завдавати удари по нашій інфраструктурі, що несе загрозу енергопостачанню. Завдяки появі генераторів лікарні отримають можливість автономно працювати та допомагати пацієнтам за будь-яких умов. Фактично,  кожен з генераторів – це гарантія безперебійної роботи кисневих станцій, операційних та реанімації, які є критично важливими для порятунку пацієнтів»,  — розповів Богдан Боруховський.

За словами заступника міністра охорони здоров'я, всі генератори вже розвезені до лікарень у фронтових та прифронтових областях України. Також партія генераторів розподілена між лікарнями на Заході України.

Наразі МОЗ спільно з міжнародними партнерами докладає максимум зусиль, аби забезпечити більшість лікарень автономними джерелами електроенергії на випадок надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, напередодні до України надійшли 110 генераторів від міжнародних партнерів, які вже доставлені до лікарень в різних куточках країни.