Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Структура Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Медична допомога вимушеним переселенцям за кордоном Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Акредитація закладу та ліцензування Громадська рада Громадське обговорення Законопроекти Документи з питань економіки та фінансів Документи Громадська експертиза Громадське обговорення (архів) Стратегічна екологічна оцінка Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (COVID-19) Консультативні, допоміжні та інші дорадчі органи при МОЗ Ліцензування United24
eHealth
Контакти

Комунікація на новому рівні: 6 вакансій у Директорати МОЗ України

МОЗ України розпочинає розбудову інституційної спроможності комунікацій в міністерстві. На нову державну службу шукаємо керівника і експертів, які готові разом з командою розробляти і втілювати комунікаційні проекти, відстоювати правду і дбати, аби українці знали про свої права і можливості у сфері охорони здоров’я.

 

Кого шукаємо

1. Керівник експертної групи з питань стратегічних комунікацій Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Ця людина відповідатиме за розвиток зовнішніх і внутрішніх комунікацій та координуватиме роботу команди державних експертів з комунікацій у всіх директоратах Міністерства.

Досвід державної служби не є обов’язковим.

Рівень заробітної плати - 45 712 грн.

Термін подачі документів - 26 червня. Подати їх можгна через онлайн сервіс (https://career.gov.ua), особисто або поштою (м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7, відділ кадрів МОЗ України).

Докладно про вакансію і вимоги до кандидата тут: https://bit.ly/2XydC8f

 

2. Державний експерт експертної групи з питань стратегічних комунікацій Директорату стратегічного планування та євроінтеграції.

Головне завдання цієї людини - розробка та координація виконання комунікаційної стратегії та комунікаційної політики Міністерства в частині внутрішніх комунікацій.

Рівень заробітної плати - 40 432 грн (до оподаткування).

Документи приймаються до 8 липня. Перелік документів і корисні поради тут: https://bit.ly/2DHvyY6

Докладно про вакансію і вимоги до кандидата тут:  https://bit.ly/2KY0u93

 

3. Державні експерти в директорати МОЗ України:

  • державний експерт  Директорату медичних послуг: https://bit.ly/2ITFRYX
  • державний експерт Директорату громадського здоров’я: https://bit.ly/2x5Cngk
  • державний експерт Фармацевтичного директорату: https://bit.ly/2XWEMpC
  • державний експерт Директоратк освіти, науки та кадрів: https://bit.ly/2XjJHUx

Якщо ви проактивні, маєте вищу освіту не нижче бакалавра чи молодшого бакалавра, готові відстоювати правду і бути на службі інтересів кожного українця, долучайтесь до команди!

Рівень заробітної плати - 40 432 грн (до оподаткування).

Документи приймаються до 8 липня. Перелік документів і корисні поради тут: https://bit.ly/2DHvyY6