Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Стратегічні комунікації: МОЗ України шукає керівника експертної групи

14 червня 2019
2065

Шукаємо сміливого і ефективного керівника експертної групи з питань стратегічних комунікацій. Ця людина відповідатиме за розвиток зовнішніх і внутрішніх комунікацій та координуватиме роботу команди державних експертів з комунікацій у всіх директоратах Міністерства.

МОЗ України розпочинає розбудову інституційної спроможності комунікацій в Міністерстві. Ця посада має стратегічне значення і з’явилась в МОЗ України та такому рівні вперше.

 

Хто потрібен

Керівник експертної групи з питань стратегічних комунікацій Директорату стратегічного планування та євроінтеграції - це людина, яка:

  • має ступінь вищої освіти не нижче магістра;
  • має досвід управління командами і проектами (мінімум 2 роки у приватному, громадському або державному секторі);
  • вміє і знає, як формувати і організовувати роботу нових команд;
  • готова брати на себе відповідальність, налагоджувати процеси у внутрішніх комунікаціях і продовжувати розбудову зовнішніх;
  • розуміє, що комунікації - це про стратегію, правду і користь для людей, а не “висвітлення діяльності міністерства у ЗМІ”.

Докладно про вакансію і вимоги до кандидата тут: https://bit.ly/2XydC8f

Рівень заробітної плати - 45 712 грн.

 

Як взяти участь у конкурсі

Щоби взяти участь у конкурсі, підготуйте і подайте пакет документів до 26 червня особисто, поштою або через онлайн сервіс https://career.gov.ua

Докладний перелік документів і інструкції тут: https://bit.ly/2DHvyY6

Подати документи особисто або поштою можна за адресою м. Київ, вул. Грушевського, буд. 7, відділ кадрів МОЗ України.

 

Про команду

Керівник експертної групи з питань стратегічних комунікацій буде координувати роботу експертів з питань комунікації, які будуть входити як в експертну групу з питань стратегічних комунікацій Директорату стратегічного планування та євроінтеграції, так і в інші Директорати МОЗ України. Вакансії на ці посади будуть оголошені найближчим часом.