Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Українські медзаклади отримали ще 173 генератори

16 серпня 2022
2865

До українських лікарень надійшла партія генераторів від міжнародної організації Crown Agents Limited.  Загалом в рамках цієї поставки до медичних закладів доставлено 173 генератори.

Такі генератори автоматично спрацьовують в разі аварійного відключення електрики та постачають напругу в мережу. Це дозволить забезпечити безперебійну роботу лікарні в критичний момент. 

«Щодня окупанти продовжують завдавати удари по нашій інфраструктурі, що несе загрозу енергопостачанню. Завдяки появі генераторів лікарні отримають можливість автономно працювати та допомагати пацієнтам за будь-яких умов. Фактично,  кожен з генераторів – це гарантія безперебійної роботи кисневих станцій, операційних та реанімації, які є критично важливими для порятунку пацієнтів»,  — розповів Богдан Боруховський.

За словами заступника міністра охорони здоров'я, всі генератори вже розвезені до лікарень у фронтових та прифронтових областях України. Також партія генераторів розподілена між лікарнями на Заході України.

Наразі МОЗ спільно з міжнародними партнерами докладає максимум зусиль, аби забезпечити більшість лікарень автономними джерелами електроенергії на випадок надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, напередодні до України надійшли 110 генераторів від міжнародних партнерів, які вже доставлені до лікарень в різних куточках країни.