Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Структура Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Медична допомога вимушеним переселенцям за кордоном Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Акредитація закладу та ліцензування Громадська рада Громадське обговорення Законопроекти Документи з питань економіки та фінансів Документи Громадська експертиза Громадське обговорення (архів) Стратегічна екологічна оцінка Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (COVID-19) Консультативні, допоміжні та інші дорадчі органи при МОЗ Ліцензування United24
eHealth
Контакти

В Донецький обласний лабораторний центр закуплять аналізатор для виявлення інфекції

Обладнання призначене для якісного визначення в лабораторних умовах нового коронавірусу SARS-vCoV-19, який може викликати ускладнення. Аналізатор видає результати тесту всього за 2 години.

Аналізатор проб Convergys® PCRtist у комплекті з тест-картриджами для проведення аналізів на коронавірус у лабораторних умовах закупить Фонд Ріната Ахметова у координації з МОЗ.

Експрес-тестування на місці – найефективніший спосіб виявлення захворювання, який дає змогу значно прискорити діагностику коронавірусу.

Обладнання буде встановлено в Маріуполі. Директор ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Василь Гончаренко зазначив, що нове обладнання вкрай необхідне для регіону.

За його словами, аналізатор Convergys® PCRtist настільки автоматизований, що практично повністю виключає вплив людського чинника на процедуру тестування, значно скорочує час дослідження та ризик помилок. З його допомогою результати аналізу можна буде отримати менш ніж за дві години.

Напередодні Фонд передав Міністерству охорони здоров’я України обладнання для порятунку хворих від найнебезпечніших ускладнень, а також засоби індивідуального захисту для лікарів.