Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Уряд затвердив положення про єдиний вебпортал вакансій державних та комунальних медзакладів

Кабмін визначив питання створення і функціонування єдиного вебпорталу вакансій державних та комунальних закладів охорони здоровʼя. Претенденти зможуть зареєструватися на ресурсі та зручно і прозоро подавати документи для розгляду на вакантні посади. Зокрема, зареєстровані користувачі зможуть подавати свої кандидатури й на посади керівників закладу охорони здоров’я. Згідно зі змінами, внесеними до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, подача документів на такі конкурси відбуватиметься через портал. 

«Єдиний вебпортал вакансій медичних працівників стане простим, зручним  та дуже функціональним інструментом, який дає можливість отримувати всім бажаючим оперативну інформацію про існуючі вакантні посади в закладах охорони здоровʼя по всій Україні. Для нас дуже важливо не лише надавати інформацію, але й створювати умови для прозорого та чесного відбору на всі посади, у тому числі й керівні. Впевнений, що система має бути максимально відкритою та доступною для тих, хто має сили, енергію, знання, досвід та бажання долучитися до розбудови сучасної якісної медицини в Україні. Прозорі чіткі правила добору на посади та цифровізація процесів — важливі елементи руху в цьому напрямку. Вдячний всім колегам-членам уряду за підтримку цієї ініціативи», — зазначає міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко.  

Отже, система дозволить:

  • публікувати оголошення про всі посади, як такі, що не потребують проведення конкурсу, так і ті, що здійснюються на конкурсній основі;
  • подавати документи на вакантні посади;
  • створювати особистий кабінет;
  • надавати консультації користувачам вебпорталу;
  • взаємодіяти з іншими інформаційно-комунікаційними реєстрами;
  • захищати дані користувачів від несанкціонованого знищення.

Згідно зі змінами, внесеним в Порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою КМУ від 27 грудня 2017 №1094, на порталі:

  • публікуватиметься оголошення про формування конкурсної комісії та її рішення;
  • відбуватиметься подача документів в електронній формі;
  • оприлюднюватимуться результати конкурсу включно з відеозаписом засідання конкурсної комісії.

Система Єдиного вебпорталу вакансій буде взаємодіяти з іншими інформаційно-комунікаційними системами і державними вебпорталами, зокрема, ЄДЕБО, що надасть можливість забезпечити повний доступ до інформації, яку потребуватиме користувач.

Крім того, Єдиний вебпортал вакансій значно полегшить пошук роботи для молодих фахівців та медичних працівників, які вимушено змінили місце проживання у період воєнного стану. 

З початку війни близько 4 тисяч медиків з числа внутрішньо переміщених осіб влаштувалися на нову роботу в Україні.

Запуск роботи порталу відбудеться протягом 2024 року. Планується, що надалі функціональні можливості Єдиного вебпорталу вакансій постійно вдосконалюватимуться та розширюватимуться для зручності користування ним та збільшення прозорості процесу проведення конкурсів та закриття вакансій.