Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Попри війну МОЗ продовжує забезпечувати лікарні критично необхідним медобладнанням

За 2020-2022 роки Медичні закупівлі України на замовлення Міністерства охорони здоровʼя закупили та доставили для потреб лікарень 185 комп'ютерних томографів, ще 24 – закуплять протягом 2023 року.

З перших днів повномасштабної війни Міністерство охорони здоров’я України забезпечує медичні заклади критично важливим обладнанням, щоб потрібна медична допомога була доступною кожному.

Зокрема, протягом 2022-2023 років було закуплено та доставлено 24 комп’ютерні томографи для потреб лікарень. Медобладнання було доставлено в різні медзаклади України, наразі тривають роботи зі встановлення та отримання ліцензії на їх експлуатацію. Ще 24 КТ будуть закуплені протягом 2023 року у рамках співпраці МОЗ та Світового банку. 

У період протидії пандемії COVID-19 протягом 2020–2022 рр. було закуплено коштом держбюджету України та доставлено 161 комп’ютерний томограф.

Таке обладнання дає можливість своєчасно та достовірно діагностувати різноманітні патології та хвороби, а також своєчасно надавати медичну допомогу пацієнтам із хворобами серця та судин, онкологічними захворюваннями, травмами тощо. 

Критично необхідне медобладнання розподіляють у лікарні відповідно до актуальних потреб регіону.