Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
eHealth
Контакти

Національний інститут раку отримав медобладнання, яке покращить діагностику пацієнтів

Національний інститут раку отримав сучасний 32-зрізовий спіральний комп’ютерний томограф виробництва Canon Medical Systems. Обладнання придбали Медичні закупівлі України на замовлення Міністерства охорони здоров'я.

Завдяки такому обладнанню, виділеному спеціально для стаціонарних відділень, лікарі Інституту раку зможуть проводити дослідження ургентним пацієнтам у найкоротші терміни та за мінімального переміщення тяжкохворих пацієнтів.

Комп’ютерний томограф системи Aquilion Lightning виробництва Canon Medical Systems містить передові технології, які дозволяють оптимізувати процес досліджень та прискорити прийняття клінічних рішень у стаціонарі інституту. Обладнання відповідає всім сучасним вимогам комп’ютерної томографії, зокрема:

  • спрощує роботу лікарів завдяки автоматизованій системі;
  • забезпечує зручність і безпеку пацієнтів завдяки мінімізованим дозовим навантаженням;
  • правильно підібрані габарити та розміри обладнання знімають будь-які обмеження для пацієнтів із зайвою вагою чи серйозними фізичними вадами тощо.

Зазначимо, що комп’ютерна томографія (КТ) – це метод променевої діагностики, заснований на застосуванні рентгенівських променів. Комп’ютерний томограф являє собою спеціальну рентгенівську установку, яка обертається навколо тіла пацієнта і робить знімки під різними кутами. Зображення обробляються і підсумовуються комп’ютером. Комп’ютерна томографія заснована на вимірі і складній комп’ютерній обробці того, наскільки послаблюється рентгенівське випромінювання в різних за щільністю тканинах.

Найближчим часом лікарі відділення променевої діагностики пройдуть навчання для роботи з обладнанням та буде поданий відповідний пакет документів на отримання ліцензії на експлуатацію апарату. 

На сьогодні спеціалістами компанії постачальника медичного обладнання в повному обсязі проведені роботи з інсталяції комп’ютерного томографа та всі пусконалагоджувальні роботи.