Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Структура Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Медична допомога вимушеним переселенцям за кордоном Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Акредитація закладу та ліцензування Громадська рада Громадське обговорення Законопроекти Документи з питань економіки та фінансів Документи Громадська експертиза Громадське обговорення (архів) Стратегічна екологічна оцінка Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (COVID-19) Консультативні, допоміжні та інші дорадчі органи при МОЗ Ліцензування United24
eHealth
Контакти

МОЗ України розпочало процедуру оскарження тендеру закупівель для розбудови Інституту раку

Уже підготували звернення до правоохоронних органів щодо порушення кримінальної справи по факту шахрайства попереднім керівництвом  ДП “ДБЦ МОЗ України”.

5 квітня ДП «Державний будівельний центр Міністерства охорони здоров’я України» оголосило тендер на розбудову Національного інституту раку з очікуваною вартістю 2,46 млрд грн. Ознаки потенційних порушень виявив проект “Наші гроші” проаналізувавши тендерні умови. Це підтвердив внутрішній аудит «Державного будівельного центру Міністерства охорони здоров’я України», який провело Міністерство. МОЗ України звернулося до правоохоронних та уповноважених органів, щоби перевірити ці факти.

Департамент захисту економіки Національної поліції України виявив невідповідність кваліфікаційним критеріям учасників тендеру та звернувся до Північного офісу Державної аудиторської служби (лист від 3.06.2019).

Зі свого боку МОЗ України також повідомило Державну казначейську службу та ГУ ДФС про зміну керівника ДП “ДБЦ МОЗ України”.

Міністерство охорони здоров’я  разом із керівництвом ДП «ДБЦ МОЗ України» проводить роботу про визнання договорів підряду недійсними, що були незаконно укладені 31 травня 2019 року між ДП «ДБЦ МОЗ «України» та ТОВ «Архітектурно-компанія Компанія«БУДМОНТАЖ» на загальну суму майже 2,5 млрд грн. та додаткові угоди від 03.06.2019 року щодо авансування на суму 15 000 000,00 грн. та проведення енергоаудиту в розмірі 600 000,00  грн.

Підготовлено відповідне звернення до правоохоронних органів про порушення кримінальної справи по факту шахрайства попереднім керівництвом Державного підприємства «Державний будівельний центр МОЗ України».