Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Структура Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Медична допомога вимушеним переселенцям за кордоном Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Акредитація закладу та ліцензування Громадська рада Громадське обговорення Законопроекти Документи з питань економіки та фінансів Документи Громадська експертиза Громадське обговорення (архів) Стратегічна екологічна оцінка Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (COVID-19) Консультативні, допоміжні та інші дорадчі органи при МОЗ Ліцензування United24
eHealth
Контакти

МОЗ України ознайомило проректорів НМУ ім. Богомольця з Наказом МОЗ про відсторонення Амосової К.М.

22 лютого державний секретар МОЗ України Янчук А.О. провів зустріч з проректорами НМУ ім. О.О. Богомольця - Цехмістром Я.В., Линовицькою О.В, Науменком О.М., Стеченко О.В., Черенько Т.М., Никитюком О.А. та в.о. ректора Захарашем М.П. Під час зустрічі проректорам було оголошено Наказ МОЗ України №15-Адм. від 20.02.2018 року про відсторонення Амосової К.М. від виконання повноважень за посадою ректора НМУ та здійснення перевірки належного забезпечення проведення в НМУ ім. О.О. Богомольця 20 лютого 2018 року ліцензійного інтегрованого іспиту “Крок 1. Стоматологія”.

Державний секретар Міністерства наголосив на необхідності забезпечити роботу університету, сприяти тому, щоб в.о. ректора приступив до виконання своїх обов’язків, а також неухильно дотримуватися норм чинного законодавства.

Водночас, МОЗ України запросило Амосову К.М. взяти участь у засіданні комісії, початок якого був призначений на 12:00, однак пані Амосова не з’явилася. О 13:00 на електронну адресу МОЗ України надійшов лист за підписом Амосової К.М. з повідомленням, що вона не може з'явитися на засідання комісії у зв'язку з сімейними обставинами.

Додатково повідомляємо, що станом на 18:00 22 лютого документи про підготовку та організацію проведення ліцензійного інтегрованого іспиту “Крок” у НМУ ім. О.О.Богомольця, які затребувало МОЗ України від НМУ 21 лютого 2018 року, в Міністерство так і не надійшли.

Наголошуємо, що керівництво університету не зробило ніяких кроків для налагодження нормальної роботи адміністративного корпусу НМУ та безперешкодного доступу до приміщень в.о. ректора та представників комісії. Так, станом на 18:00 22 лютого вхід до ректорату НМУ для комісії МОЗ України та в.о. ректора Захараша М.П. і надалі заблокований. Комісія склала відповідний акт, який долучено до матеріалів справи.

23 лютого голова комісії МОЗ України візьме участь у засіданні Наглядової ради НМУ, під час якого заслуховуватимуть звіт про діяльність НМУ та виконання умов контракту ректором університету Амосовою К.М. у 2017 році.

МОЗ України і надалі інформуватиме про результати роботи комісії.