Наказ МОЗ України від 16.01.2025 №103 "Про внесення зміни до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 18 серпня 2020 року № 1908 "
Міністерство охорони здоровʼя
Наказ
від 16 січня 2025
№ 103
Про внесення зміни до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 18 серпня 2020 року № 1908
Відповідно до статті 141 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», підпункту 3 пункту 6, пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), та з метою забезпечення організації надання якісної реабілітаційної допомоги при церебральному паралічі та органічних ураженнях головного мозку у дітей, які супроводжуються руховими порушеннями,
НАКАЗУЮ:
1. Внести зміну до пункту 1 наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18 серпня 2020 року № 1908 «Про утворення та затвердження персональних складів мультидисциплінарних робочих груп з розробки галузевих стандартів медичної допомоги», доповнивши його новим підпунктом такого змісту:
«138) Персональний склад мультидисциплінарної робочої групи з розробки стандарту реабілітаційної допомоги за темою «Реабілітаційна допомога при церебральному паралічі та органічних ураженнях головного мозку у дітей, які супроводжуються руховими порушеннями».».
2. Департаменту високотехнологічної медичної допомоги та інновацій (Василю Стрілці):
1) довести цей наказ до відома членів мультидисциплінарної робочої групи з розробки стандарту реабілітаційної допомоги при церебральному паралічі та органічних ураженнях головного мозку у дітей, які супроводжуються руховими порушеннями;
2) забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Сергія Дуброва.
Міністр Віктор ЛЯШКО