Скинути
Контраст
Розмір
Сховати налаштування
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Налаштування доступності
Close
Налаштування доступності
Контакт-центр МОЗ
0 800 60 20 19
Facebook Youtube Telegram X White
Про міністерство
Керівництво Структура Стратегія Положення про міністерство Міжнародні партнери Очищення влади Внутрішній аудит Критична інфраструктура
Воєнний стан
Громадянам
Медична допомога вимушеним переселенцям за кордоном Заявка на лікування за кордоном Доступні ліки Здоров'я А-Я Всеукраїнський тур ЗміниТИ Закупівлі ліків Протидія COVID-19 Безоплатна правнича допомога Допомога українським медикам та армії Опитування Психічне здоров'я Створення безбар`єрного простору МСЕК Військово-лікарські комісії Адміністративні послуги МОЗ
Медичним працівникам
Освіта
Стратегія розвитку медичної освіти Науково-дослідні установи Вступ на спеціальності галузі знань 22 «Охорона здоров'я» Цикли спеціалізації, тематичного удосконалення та заходи БПР у 2024 році
Пресцентр
Документи
Акредитація закладу та ліцензування Громадська рада Громадське обговорення Законопроекти Документи з питань економіки та фінансів Документи Громадська експертиза Громадське обговорення (архів) Стратегічна екологічна оцінка Керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації (COVID-19) Консультативні, допоміжні та інші дорадчі органи при МОЗ Ліцензування United24
eHealth
Контакти

Crown Agents замінює ліки від раку

Відповідно до гарантійних листів, Crown Agents здійснюють заміну низки ліків, поставлених у рамках проекту закупівель медпрепаратів для онкохворих дорослих та дітей за кошти держбюджету 2015 року.

Звертаємо увагу на той факт, що закупівлі відбувалися виключно у чіткій взаємодії з профільними робочими групами Міністерства охорони здоров’я України, які були відповідним чином проінформовані та погоджували всі пропозиції в процесі закупівель: перелік лікарських засобів, виробників, строки придатності та графіки постачання. Виключно після отримання офіційного погодження з боку робочої групи Міністерства укладалися угоди та розпочинався процес постачання. 

Процедура приймання закуплених ліків, що прибували на відповідний склад МОЗ України, завжди передбачає перевірку всієї супровідної документації на відповідність до узгоджених технічних вимог, номенклатури та строків придатності. Обов’язковим етапом узгодження продукції, що передається державі в рамках закупівель за кошти держбюджету, є перевірка даної документації представниками Міністерства та робочих груп. 

Crown Agents зі всією відповідальністю заявляють, що реалізовували проект закупівель за кошти держбюджету-2015 виключно у відповідності до встановлених МОЗ України вимог та повністю виконують взяті на себе зобов'язання у рамках раніше наданих гарантій.

Постачання всіх ліків на заміну здійснюється одразу після їх випуску, щоб забезпечити максимальний строк їхньої придатності. Препарати, які підлягають заміні, мають бути централізовано вилучені зі всіх лікарень та знищені відповідно до міжнародних стандартів та процедур. 

Зважаючи на дані вимоги, всі сторони, залучені до процесу заміни, а саме: Crown Agents, команда МОЗ України та постачальники, працюють, докладаючи усіх зусиль задля того, щоб соціально значущий проект державних закупівель ліків був реалізований належним чином.

 

Детальніше: https://goo.gl/1hS2BA