Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Закарпатті змонтовано новітній компʼютерний томограф

28 вересня 2023
97

Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. Андрія Новака отримала сучасний компʼютерний томограф. Медичне обладнання було придбане Медичними закупівлями на замовлення Міністерства охорони здоровʼя України. 

Зазначимо, що компʼютерна томографія — це важливий метод діагностики різних патологій, який надає детальне зображення внутрішніх структур людського тіла. 

Завдяки появі новітнього апарату лікарі матимуть можливість оперативно та достовірно діагностувати різноманітні патології та хвороби пацієнтів, а також своєчасно надавати медичну допомогу.

Щорічно медзаклад надає медичні послуги близько 15 тис. пацієнтів в умовах стаціонару та близько 100 тис. пацієнтів обслуговуються амбулаторно. Крім того, лікарня спеціалізується на наданні ургентної вузькоспеціалізованої медичної допомоги за певними профілями.

Також з початком повномасштабної війни росії проти України у медзакладі надають медичну допомогу українцям, які постраждали внаслідок бойових дій, на етапі медичної евакуації та транспортуванні за кордон на спеціалізоване лікування. За останній час у лікарні проведено ряд реконструкцій, капітальних та поточних ремонтів та оновлення медичного обладнання.    

Наразі компʼютерний томограф вже змонтовано, а медичний персонал проходить необхідне кваліфіковане навчання для роботи з ним. Працівники рентгенологічного відділення зможуть працювати з обладнанням після отримання дозволу на право його експлуатації в ДІЯР.

Нагадаємо, нещодавно сучасний комп’ютерний томограф змонтували на Дніпровщині.