Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Дніпровщині змонтовано сучасний компʼютерний томограф

21 вересня 2023
110

У відокремленому структурному підрозділі «Університетська лікарня» Дніпровського державного медуніверситету незабаром запрацює компʼютерний томограф. Медичне обладнання придбано Медичними закупівлями України на замовлення Міністерства охорони здоров’я. 

Компʼютерна томографія — це основний метод діагностики в медицині, який надає детальне зображення внутрішніх структур людського тіла. Проведення КТ – швидкий, безпечний і безболісний спосіб отримати повну інформацію про організм.

Зазначимо, що Університетська лікарня ДДМУ є багатопрофільним діагностично-лікувальним закладом, який надає спеціалізовану висококваліфіковану медичну допомогу дорослим, дітям, пораненим внаслідок бойових дій та вимушеним переселенцям з багатьох напрямів, зокрема: терапевтичному, неврологічному, травматологічному, хірургічному, психіатричному тощо. 

На сьогодні у лікарні медичну допомогу змогли отримати 7 248 – внутрішньо переміщених осіб, а стаціонарну – 2 500 поранених. 

Завдяки встановленню новітнього апарату лікарі матимуть можливість своєчасно та достовірно діагностувати різноманітні патології та хвороби, а мешканці отримуватимуть якісну діагностику свого стану та медичну допомогу найвищого рівня. 

Наразі комп’ютерний томограф змонтований на території лікарні, вже проведено роботу з його тестування та випробування. 

Після отримання дозволу на право експлуатації обладнання від ДІЯР, команда медиків Університетської лікарні зможе працювати з новим обладнанням. 

Нагадаємо, попри війну МОЗ України продовжує забезпечувати лікарні критично необхідним медобладнанням, аби потрібна медична допомога була доступна кожному.