Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Лікарні Київщини отримали близько 250 одиниць обладнання

9 листопада 2022
2197

Завдяки співпраці МОЗ України і Світового банку у рамках реалізації спільного проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» 13 закладів охорони здоров’я Київської області отримали комплекти критично важливого медичного обладнання.

“У наступному етапі медичної реформи, МОЗ працює не лише над удосконаленням маршрутів пацієнта та професійним розвитком медичних працівників, але і над суттєвою модернізацією лікарень. Завдяки спільному проекту МОЗ зі Світовим банком, лікарні Київщини отримали одну з найбільших поставок медичного обладнання з початку повномасштабної війни. Це ще один крок до суттєвого покращення якості діагностичних послуг для населення” – зазначила заступник міністра Ірина Микичак, яка є координатором співпраці МОЗ і Світового банку 

Загалом до лікарень доставлено 26 багатофункціональних моніторів пацієнта, 10 пересувних діагностичних рентгенівських апаратів, 27 капнографів у комплекті з одноразовими адаптерами, 20 апаратів УЗД з набором датчиків. Загалом майже 250 одиниць обладнання, яке дасть можливість суттєво покращити якість надання медичної допомоги пацієнтам в час воєнного стану. 

Нагадаємо, напередодні МОЗ повідомило, що українські лікарні продовжують отримувати критично важливе обладнання.