Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

До українських лікарень доставлено ще 37 потужних генераторів

21 квітня 2023
189

До українських медичних закладів було доставлено 37 потужних генераторів завдяки співпраці Міністерства охорони здоров’я України та Місії Агентства з міжнародного розвитку США в Україні (USAID). 

Загалом генератори розвезено до 34 закладів охорони здоров’я у Київській, Чернігівській, Житомирській, Миколаївській, Дніпропетровській, Харківській, Херсонській областях та у місті Києві.

«Досвід зими, що минула, дав нам чітке розуміння того, як важливо забезпечити безперебійне електроживлення медичних закладів. Фактично це означає забезпечити безперебійний доступ пацієнтів до необхідної медичної допомоги. Ми не можемо нікому дозволити ставити здоровʼя українців під загрозу, які б атаки не планував ворог. Повномасштабна війна змушує нас діяти в екстраскладних умовах та бути готовим до будь-яких сценаріїв. Тому ми й надалі активно працюємо з міжнародними партнерами, які відгукуються на наш запит і допомагають максимально забезпечити медичні заклади генераторами. Сьогодні їх отримали ще 34 заклади. Дякую за підтримку!» – зазначив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко. 

Генератори спрацьовуватимуть у разі надзвичайної ситуації та аварійного відключення електрики і постачатимуть напругу в мережу. Завдяки чому медики зможуть  бути готовими до можливих збоїв в електропостачанні та забезпечити безперебійний доступ пацієнтів до необхідної медичної допомоги. 

Нагадаємо, МОЗ повідомляло про 166 генераторів, які раніше були розподілені та розвезені між різними закладами охорони здоров’я України.