Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

1 300 000 євро на відновлення та оснащення медичних закладів України у межах UNITED24

2 січня 2023
751

Відомий німецький виробник ліків, засобів захисту рослин, пластмас, фарб і лаків Bayer перерахував 1 300 000 євро на відновлення та оснащення медичних закладів України в межах ініціативи UNITED24.

    «Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я в межах платформи UNITED24. Зокрема, додано можливість скеровувати кошти на модернізацію державних та комунальних закладів охорони здоров’я, пошкоджених внаслідок бойових дій, а також оновлення та модернізацію державних та комунальних багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування. Першим проєктом з відбудови медичної інфраструктури стало комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська міська лікарня № 3” Чернігівської міської ради. Тому підтримка великого міжнародного бізнесу вкрай важлива!» — говорить заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич. 

Нагадаємо, Чернігівська міська лікарня № 3 отримала майже 5,5 млн грн на відновлення рентгенвідділення, яке постраждало внаслідок бойових дій.