Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Накази МОЗ

Категорії

Наказ МОЗ України від 17.01.2022 № 29-к "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» в апараті Міністерства охорони здоров’я України"

17 січня 2022
3068

Статус: Чинний

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.01.2022 N 29-к

м. Київ

Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» в апараті Міністерства охорони здоров’я України

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення   конкурсу   на   зайняття   посад   державної   служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України   від   25   березня 2016   року   №   246   (в   редакції   постанови   Кабінету   Міністрів   України від 18 серпня 2017 року № 648)

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» в апараті Міністерства охорони здоров’я України:

головного спеціаліста відділу  нормування,  оплати  праці  та  роботи з  місцевими бюджетами Фінансово-економічного департаменту.

 

2. Затвердити умови проведення конкурсу, що додаються.

 

3. Управлінню по роботі з персоналом забезпечити оприлюднення інформації про оголошення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби та офіційному вебсайті Міністерства охорони здоров’я України.

 

4. Провести конкурсний відбір на зазначену вище посаду державної служби у термін, передбачений законодавством.

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Державний секретар

Інна СОЛОДКА