Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Англійська для медиків

8 англомовних блогів, які ведуть відомі медики

2 травня 2018
11909

Англомовна блогосфера пропонує широкий вибір цікавих медичних блогів, які варіюються від особистих до інформативних. Ви завжди зможете знайти блог, який буде цікаво читати саме вам, незалежно від того, ви студент медичного ЗВО чи успішний спеціаліст, вас цікавлять загальні теми чи конкретна вузька спеціальність.

Пропонуємо добірку популярних англомовних медичних блогів: дізнавайтеся цікаву й корисну інформацію та одночасно вдосконалюйте знання англійської.

 

Блог "Doc’s Opinion" – це особистий блог відомого ісландського спеціаліста з внутрішньої медицини та кардіології, доктора медичних наук Акселя Ф. Сігурдссона. Цей блог був створений у 2012 році, а у 2017 – відзначений популярною пошуковою системою Healthline як один із найкращих блогів про хвороби серця. Автор публікує як спеціалізовані матеріали про серцево-судинні захворювання, так і загальну медичну інформацію, новини та поради щодо здорового харчування, запобігання захворюванням та підтримування здорового способу життя.

 

Блог "Dr. John M" – це ще один популярний та дуже цікавий особистий медичний блог, який веде кардіоелектрофізіолог та головний кореспондент розділу «Кардіологія» популярного англомовного медичного веб-ресурсу Medscape Джон Мандрола. Автор ділиться своїми знаннями з широкого спектру медичних тем, а особливо кардіології, електрофізіології, а також особливостям силових видів спорту. Крім цього, доктор Мандрола часто публікує цікаві матеріали про життя та трудові будні лікарів. Цей блог не є медичною онлайн-енциклопедією, але точно став цінним інформаційним ресурсом, що дає доступ читачам до досвіду та знань практикуючого лікаря.

 

Блог "Medaholic" пройшов довгий шлях від персонального блогу про життя студента медичного ЗВО (починаючи з 2008 року) до корисного веб-ресурсу для студентів усіх рівнів та медичних спеціальностей. Зокрема, автор описав власний досвід навчання, пропонує добірки корисних ресурсів та порад для студентів-медиків на різних етапах навчання професії лікаря. Від надихаючих історій до корисних інформативних матеріалів – блог "Medaholic" канадського лікаря-терапевта найкраще описує студентське життя.

 

Блог "Danielle Ofri" – це персональний блог американської лікарки та доцента медичних наук Даніель Офрі, яка створила цей ресурс, щоб ділитися з читачами своїми знаннями та досвідом, а також численними публікаціями, відеороликами, аудіозаписами, оглядами та інтерв'ю про найсучасніші досягнення в галузі медицини та охорони здоров'я. Крім цього, доктор Офрі є авторкою популярних статей для відомих видань (наприклад, New York Times, Slate Magazine), а також низки книг.

 

Блог "Mind On Medicine" – це не схожий на інші медичний блог, який веде лікар-гінеколог із Техасу та мама трьох дітей Даніель Джонс. Цей ресурс містить корисні матеріали для студентів-медиків про навчання, цікаві інформаційні публікації для спеціалістів та веселі історії з життя матері трьох діток.

 

Атул Гаванде – це відомий американський хірург, дослідник, кореспондент, професор Гарвардської медичної школи, а також автор бестселерів «Чек-лист. Як уникнути дурних помилок, що ведуть до фатальних наслідків» (The Checklist Manifesto. How to Get Things Right), «Ускладнення» (Complications), «Краще» (Better). У своєму блозі професор Гаванде публікує цікаві статті про розвиток медицини та досягнення в цій сфері, а також анонсує важливі події, що стосуються галузі охорони здоров'я та медицини, кар'єрні можливості тощо. Більш того, автор проводить різні дискусії, коли висловлює свою думку з приводу певних тенденцій у галузі охорони здоров'я чи ділиться власними дослідженнями у сфері медицини.

 

Автор особистого блогу про здоровий спосіб життя – дієтолог Ліза Нельсон із США – вважає, що основним методом профілактики будь-якого захворювання є достатнє збалансоване харчування, фізична активність та відмова від шкідливих звичок. Особливу увагу автор приділяє серцево-судинним захворюванням та їх профілактиці.

 

Блог "The Nerdy Nurse" постійно займає лідируючі позиції в численних рейтингах найкращих блогів для медичних сестер. Автор блогу – медсестра, відомий спікер та інфлуенсер  Бріттні Вілсон – публікує цікаві матеріали на різноманітні теми в галузі медицини та охорони здоров’я, серед яких основну увагу приділяє сестринській справі, новинам та технологічним інноваціям в цій області.

Читайте також