Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Громадське обговорення

Проєкт наказу МОЗ України "Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням"

29 вересня 2021
17775

Проект наказу

Пояснювальна записка

Повідомлення про оприлюднення

Перелік

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ

 
  НАКАЗ  
     
  Київ  
від ______ 2021 року   № _____________

 

Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням

 

Відповідно до статті 10 Основ законодавства України про охорону здоров’я, статті 12 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 року № 90), та з метою забезпечення епідемічного благополуччя населення України, попередження інфекцій, керованих засобами специфічної профілактики,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням, що додається.

 

2. Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності  (І. Руденко) забезпечити подання цього наказу в установленому законодавством порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України – головного державного санітарного лікаря України І. Кузіна.

 

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

 

Міністр Віктор ЛЯШКО