Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Все, що треба знати про інсульт. Запитай у лікаря

28 жовтня 2019
2686

До Світового дня боротьби з інсультом МОЗ України в рамках формату “Запитай у лікаря” запрошує поговорити з лікарем-неврологом, завідувачем інсультним центром - Юрієм Фломіним.

Інсульт посідає друге місце в переліку причин смертності в Україні. 29 жовтня поговоримо про те, як вберегтися від інсульту, як його розпізнати в себе та оточення, чому швидкість надання медичної допомоги є найголовнішим фактором в порятунку життя і запобігання інвалідизації.

Трансляція відбудеться 29 жовтня 2019 року о 13:00 на офіційній сторінці МОЗ України у Facebook.

Пишіть свої запитання під публікаціями у Facebook та Twitter, а лікар відповість на них у прямому ефірі.

МОЗ України наголошує, що будь-які консультації щодо вашого стану здоров’я ви маєте отримувати насамперед у сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким ви підписали декларацію. Саме на рівні сімейних лікарів у світі вирішуються до 80% питань щодо здоров’я. Формат “Запитай у лікаря” - це додаткова можливість дізнатися у фахівців відповідь на те чи інше питання, що не може замінити візиту і повноцінної індивідуальної консультації з вашим лікарем. 

Нагадаємо, у форматі онлайн-спілкування пацієнтів та лікарів “Запитай у лікаря” вже  відбулося такі ефіри - щодо вакцинації, психічного здоров’я, здоров’я серця, жіночого здоров’я, питань ендокринології, здоров’я шкіри, грип та ГРВІ, алегрії. Трансляції збережені на Фейсбук-сторінці МОЗ України.

читайте також