Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Відкрито вільний доступ до нових наборів медичних даних Big Data

14 липня 2020
2297

Заступник Міністра охорони здоров’я - Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко відреагував на звернення компанії  YouControl, та разом з спеціалістами Кабінету Міністрів України та Центру громадського здоров'я  організував відкриття доступу до Big Data  про медичне забезпечення центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф України в умовах боротьби з пандемії COVID-19 і інформації про тестування та поширення коронавірусної хвороби. 

Враховуючи те, що робота МОЗ є відкритою, а її діяльність направлена на взаємодію з суспільством, дані стосовно оновлення наборів медичного забезпечення стають загальнодоступними. Відтепер, усю інформацію про забезпеченість медичних закладів ресурсами для боротьби з COVID-19 можна знайти на сайті: https://bit.ly/2ZpPPLa

Оновлення вказаних наборів даних відбувається 1 раз на 3 доби. 

МОЗ підтримує громадські ініціативи щодо розробки загальнодоступних аналітичних продуктів на основі відкритих медданих. Забезпечення прозорої інформації  дає змогу слідкувати за динамікою змін, аналізувати та розробляти прогнозування необхідного медичного забезпечення медичних закладів, у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).