Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Усі евакуйовані пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре, - Дмитро Коваль

21 лютого 2020
1979

Усі евакуйовані пасажири, члени екіпажу та супроводжуючі особи почуваються добре. Жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій не мають.

Про це під час брифінгу повідомив заступник Міністра охорони здоров'я Дмитро Коваль.

Перед вильотом із Китаю всі пасажири пройшли обов’язковий огляд китайськими медиками. Перед заходом на борт всіх вдруге перевірили українські лікарі, які перебували з ними під час польоту.

Евакуйовані громадяни, екіпаж літака та супроводжуючі особи доставлені спеціальним транспортом ДСНС України у супроводі та під охороною поліції на територію медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавській області.

 

“Наші громадяни потрапили нарешті в Україну. Усі вони є здорові. Вони пройшли обстеження всередині обсерваційного закладу. Якихось ознак, небезпек чи ознак захворювання жодна людина немає.  Їх забезпечують харчуванням тричі на день. Їжу готує інша організація, яка за принципом кейтерінга забезпечує всіх людей харчами. Їдять люди з одноразового посуду. Цей посуд належним чином, відповідно до санітарних норм обробляється перед утилізацією”, - зазначив заступник Міністра.

 

Також Дмитро Коваль повідомив, що санаторій має окреме водопостачання, відокремлену систему каналізації.

"Стічні води обробляються також відповідно до санітарних норм, які притаманні для закладів надання медичної допомоги при інфекційних захворюваннях. Тому небезпеки для оточуючих ці люди жодної не становлять", - повідомив він.

Заступник Міністра зазначив, що Зоряна Скалецька перебуває в санаторії  Національної гвардії України «Нові Санжари» разом з усіма евакуйованими людьми.

З урахуванням необхідності працювати і проводити постійні наради скайпом і телефоном Міністру виділили окреме робоче приміщення.