Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Українські військові медики отримають тактичні рюкзаки від Євросоюзу

12 квітня 2023
379

Тактичний рюкзак військового медика — це практично мінішпиталь, що складається з понад ста позицій лікарських засобів та необхідного обладнання, завдяки яким можна надати допомогу і навіть провести мініоперацію. За час активних бойових дій Україна отримує від урядів країн Європейського Союзу гуманітарну допомогу, активно ведеться співпраця щодо забезпечення необхідною допомогою військових медиків.

Про це йшлося на зустрічі з послом ЄС в Україні Матті Маасікасом, який скористався можливістю передати індивідуальну допомогу від своїх колег з інституцій ЄС.

Самовідданим медикам України було передано 101 тактичний медичний рюкзак, кожний з яких укомплектований усім необхідним, включно з турнікетами та гемостатичними пов’язками і м’якими ношами на суму 1,8 млн гривень.

Сумки виготовлені компанією в ЄС за українськими специфікаціями. 

«Ми вдячні за безперервну підтримку України. Тактичний рюкзак військового медика — це запорука своєчасної та ефективної допомоги, а отже, врятовані життя», — говорить заступниця міністра охорони здоров’я Марія Карчевич. 

Наразі Україна активно співпрацює з країнами ЄС, аби в найкоротші терміни забезпечити гуманітарні потреби України в умовах війни.

Нагадаємо, з початку повномасштабної війни Україна отримала 12,5 тисячі тонн медичної гуманітарної допомоги на суму понад 13 млрд грн.