Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Українські фармкомпанії підтримують лікарні під час війни

12 травня 2022
362

Потягом повномасштабної збройної агресії з боку російської федерації українські медичні заклади отримують все більше ліків від вітчизняного та міжнародного бізнесу. Зокрема, фармацевтична компанія «Дарниця» вже передала до українських медзакладів понад 500 тисяч упаковок лікарських засобів. 

«З перших днів війни численний український фармацевтичний бізнес долучився до забезпечення закладів охорони здоров'я необхідними ліками та медичними виробами. Нині МОЗ зосереджує зусилля на тому, аби всі зібрані життєво необхідні ліки та медичні вироби безперебійно постачалися в кожен куточок України», – розповів заступник міністра охорони здоров'я України Олексій Яременко. 

Серед наданої гуманітарної допомоги: кардіологічні препарати, інфузійні розчини, антибіотики, анальгетики тощо.

Отримані лікарські засоби вже розвезені до медичних закладів у східних та південних регіонах України, які нині найбільше потерпають від повномасштабного вторгнення російської федерації. 

МОЗ  докладає максимум зусиль, аби кожна лікарня, що знаходиться поблизу лінії фронту, була забезпечена необхідними ліками та витратними матеріалами, потрібними для порятунку найціннішого – життя та здоров'я українців. 

Нагадаємо, з моменту повномасштабного російського вторгнення до України надійшло близько двох тисяч тонн ліків та медичних виробів від країн-партнерів та численних представників українського і міжнародного бізнесу.