Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

У МОЗ запрацює контакт-центр для медиків

25 січня 2022
4529

МОЗ започаткував створення контакт-центру, який надаватиме консультації керівникам медзакладів, медичним працівникам та представникам органів місцевого самоврядування щодо формування спроможної мережі закладів охорони здоров'я, трансформації госпітальних округів та виплат базової заробітної плати.

Зателефонувати до контакт-центру можна за номером 0 800 60 20 21. 

Звернутися до центру за консультацією зможуть лікарі, медсестри та представники медичної спільноти з різних куточків країни. 

Алгоритм роботи контакт-центру буде влаштований таким чином, що кожне звернення від медпрацівників чи представників органів місцевого самоврядування буде зареєстровано та передано в роботу. Після уточнення необхідної інформації, заявнику надаватиметься зворотний зв'язок. Завдяки такому алгоритму медики зможуть максимально швидко отримати вичерпну відповідь. 

Нагадаємо, що на початку січня Кабінет Міністрів ухвалив постанову щодо деяких питань оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров'я. Документ передбачає підвищення базового рівня заробітної плати: не менше 20 000 гривень для лікарів та не менше 13 500 гривень для медичних сестер.