Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Пацієнти з трансплантованими органами взяли участь в чемпіонаті у Бресті

9 жовтня 2019
1203

Команда українців, які мають пересаджені органи, вперше взяли участь у європейському чемпіонаті з футболу в м Брест, Білорусь.

 Український спорт поповнився новими героями: учасниками Міжнародного чемпіонату з міні-футболу стали семеро гравців, що пережили трансплантацію органів, та гордість вітчизняної медицини - троє українських лікарів-трансплантологів.

Наша команда замкнула п’ятірку лідерів змагань, проте кожен з них є переможцем для себе та своєї родини.

 “Перш за все, чемпіонат має на меті показати важливість теми трансплантації. Міністерство охорони здоров’я щодня докладає максимум зусиль, аби найближчим часом запустити трансплантацію в Україні”, – зазначає заступник міністра, Михайло Загрійчук.

Трансплантація органів - один із найважливіших пріоритетів нової команди Міністерства. Докладаючи спільних зусиль із громадськими організаціями та представникам медичної спільноти, МОЗ України проводить невпинну роботу по напрацюванню необхідної правової бази та перевіряє готовність лікарень країни до запуску трансплантації. Йде активна робота щодо популяризації трансплантації серед громадян, та постійна підтримка пацієнтів, яким були пересаджені органи.

Нагадаємо, що минулого тижня 25 українців з пересадженими органами, разом із і командою міністерства та представниками преси піднялись на найвищу точку України – Говерлу. Цей підйом на гору людей з пересадженими органами було зафіксовано в Книзі рекордів України.