Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

США готові і надалі підтримувати українську медичну систему

20 травня 2022
459

Завдяки підтримці міжнародних партнерів, українська сфера охорони здоров'я у війну працює злагоджено та забезпечена необхідними ліками та медичним обладнанням. Наразі  чи не найбільшу підтримку Україна отримає від партнерів із США.  

За словами Віктора Ляшка, США своєчасно та системно реагують на запити українських лікарень і забезпечують їх необхідними ліками та медичним обладнанням. 

«Сьогодні бачимо, як нас підтримує світ, і ця підтримка дає наснагу нашим лікарям ще завзятіше боротися за життя та здоров'я кожного українця. Ми вдячні Американському Уряду та всім організаціям, які надають допомогу нашим лікарям у цей складний час. Заручившись підтримкою міжнародних партнерів, ми створимо для наших медиків таку систему охорони здоров'я, яка буде відповідати їх професіоналізму та героїзму», – розповів міністр охорони здоров'я під час зустрічі з представниками посольства США в Україні.

За словами Віктора Ляшка, наразі міністерство, окрім щоденних викликів, фокусується на відновленні медичної інфраструктури, яку зруйнували російські війська. Нова мережа закладів охорони здоров'я формуватиметься з урахуванням кращих світових практик відповідно до принципу госпітальних округів. Напередодні в Україні за підтримки партнерів із Сполучених Штатів було напрацьовано проєкт реформи госпітальних округів. 

Нагадаємо, що напередодні до України надійшли  150 тонн медикаментів та витратних матеріалів із США.