Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Шукаємо експертів для супроводу державних закупівель

24 жовтня 2019
1420

Можливо, саме ви станете тим, хто долучиться до одного з найпотужніших напрямків роботи МОЗ України - закупівель ліків та медвиробів за державний кошт. Щоб цей процес був максимально ефективним і прозорим, ми залучаємо до експертних груп із супроводу закупівель фахівців і медиків. 

Зараз оновлюємо склад групи експертів та фахівців, що долучаться до Постійної робочої групи  із питань профільного супроводу закупівель ліків та медичних виробів за напрямками «Медикаменти для громадян, які страждають на хворобу Гоше», «Медикаменти для громадян, які страждають на мукополісахаридоз», «Медикаменти для громадян, які страждають на орфанні метаболічні захворювання».

Запрошуємо вас до співпраці, якщо ви: 

  • маєте повну вищу освіту (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Фармація» або «Медицина» та наявність спеціальності, що відповідає напрямку роботи Групи експертів, а також стаж роботи за фахом не менше 3 років або повну вищу освіту (спеціаліст, магістр), стаж роботи за фахом, що відповідає напрямку роботи Групи експертів не менше 3 років та виконання посадових обов'язках безпосередньо пов’язаних з напрямом роботи Групи експертів (зазначається в резюме); 
  • маєте досвід здійснення оцінки порівняльної ефективності (результативності), безпеки та економічної доцільності лікарських засобів та медичних виробів; 
  • володієте англійською мовою.

Як подати заявку: 

  • до 05 листопада надати резюме та подати заявку можна за цим посиланням https://forms.gle/epsCwXSNC5u3Any69
  • надати згоду на обробку персональних даних. 

Основні завдання: 

  • Розробка пропозицій до номенклатури лікарських засобів, імунобіологічних препаратів (вакцин), медичних виробів, інших товарів і послуг, що закуповуватимуться на виконання державних цільових програм та комплексних заходів програмного характеру МОЗ України за кошти державного бюджету у відповідному бюджетному році (Номенклатура).
  • Розробка та передача на погодження ДП “Медичні закупівлі України” технічного завдання до предмету закупівлі та змін до них.
  • Надання пропозицій щодо використання бюджетних коштів за даним напрямом лікування на відповідний бюджетний рік.
  • Надання фахових пропозицій з технічних питань щодо закупівлі лікарських засобів та медичних виробів. 
  • Розгляд інших питань, що виникають в процесі проведення закупівель, у тому числі, які здійснюються із залученням спеціалізованих організацій за дорученням Постійної робочої групи МОЗ (ПРГ). 

Групи експертів з супроводу закупівель працюють дистанційно. За необхідністю передбачені зібрання в м. Київ.
Дедлайн подачі заявок – 05 листопада, 18:00. 

Ознайомитися з усіма вимогами до кандидатів та іншими деталями для подання заявки можна за посиланням: http://bit.ly/2ZfR8ZE