Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Шість постраждалих внаслідок авіатрощі в Броварах пройдуть лікування в Австрії

21 січня 2023
742

Семеро постраждалих українців, які отримали сильні опіки внаслідок аварії гвинтокрила в Броварах 18 січня, відправлять на лікування та реабілітацію до закордонних клінік. 

МОЗ від першого місяця активної війни організовує лікування українців у медичних закладах за кордоном. Від моменту трагедії в Броварах лікування постраждалих та медична евакуація найважчих пацієнтів у клініки Європи відбувається під особистим контролем міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка.

Більшість травмованих зразу госпіталізували до центральної лікарні у м. Бровари, а частину перевели до Київського міського опікового центру. У медзакладах пацієнти отримали усю необхідну медичну допомогу та інтенсивну терапію. 

Команда медевакуації МОЗ відразу сконтактувала із міжнародними партнерами. Зокрема, три опікових центри університетських клінік Австрії зголосились забезпечити транспортування пацієнтів спецлітаком та подальше їх лікування. 

Дітей та батьків трьох постраждалих сімей було евакуйовано вчора та сьогодні до Австрії. Наступного тижня буде евакуйовано ще одну потерпілу з сім’єю до Швейцарії.