Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Оголошено новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров’я України

30 вересня 2021
607

29 вересня Кабінет Міністрів України ухвалив відповідне розпорядження.  

Уряд оголосив повторний конкурс на зай­няття посади голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ), починаючи з 30 вересня  2021 року. 

Також даним розпорядженням затверджені умови проведення конкурсу, якими визначено документи, необхідні для участі в конкурсі, термін їх подання та вимоги до кандидатів. Так, для участі в конкурсі кандидати мають подати, зокрема, заяву про участь у конкурсі із зазначенням основ­них мотивів щодо зайняття посади, резюме, підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік та ін.

Документи прийматимуться до 17:00 13 жовтня 2021 р. винятково через Єдиний портал вакансій державної служби за посиланням: career.gov.ua.

Тестування кандидатів відбудеться 20 жовтня, починаючи з 9:00 за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, 15.

Місце проведення співбесіди: м. Київ, вул. Прорізна, 15, у приміщенні Національного агентства України з питань державної служби.

Стосовно кваліфікаційних вимог до кандидатів, то вони, зокрема, повинні мати ступінь вищої освіти — не нижче магістра та досвід роботи на посадах державної служби категорії «А» чи «Б» або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування чи досвід роботи на керівних посадах у сфері охорони здоров’я — не менше 3 років, а загальний стаж – не менше 7 років.

Також повідомляється, що для додаткової інформації з питань проведення конкурсу можна звертатися за тел.: (044) 256-00-94 або на електронну пошту: [email protected] — Герман Ганна Юріївна.

Нагадаємо, що наразі обов’язки голови НСЗУ тимчасово виконує Дмитро Самофалов.