Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Нові базові заробітні плати нараховано у всіх медичних закладах області – Віктор Ляшко про підсумки робочої поїздки Одещиною

5 лютого 2022
479

Другий день робочої поїздки в Одеську область міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розпочав із зустрічі з головою Одеської обласної державно адміністрації Сергієм Гриневецьким. 

«Детально обговорили ситуацію в області зі станом нарахувань та виплат нових заробітних плат медикам, а також стан дотримання маршрутів пацієнтів з інфарктом та інсультом. Розмова торкнулася і руд інших питань: кадровий дефіцит медпрацівників, стан забезпеченості медичним обладнанням, рівень вакцинації, співпраця з головним державним санітарним лікарем області та територіальними підрозділами НЗСУ та Держлікслужби», – розказав міністр. 

Отже, сьогодні в Одеському регіоні маємо: 

  • Заробітні плати нараховано у всіх медичних закладах.Медики закладів первинної медичної допомоги вже отримали оплату, працівники «багатопрофільних» та вузькоспеціалізованих лікарень отримали частково, в інших закладах виплати здійснюватимуться днями. 
  • Пацієнтів з інфарктами екстрена медична допомога везтиме у 4 спеціалізовані центри, які уклали договори із НСЗУ, а понад 13 медичних закладів Одещини  цього року будуть надавати допомогу хворим з інсультами.