Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Сумщині триває будівництво нової амбулаторії замість зруйнованої вщент росіянами

15 травня 2024
72

У Чернеччинській сільській територіальній громаді, в селі Хухра, що на Сумщині, тривають роботи з будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Нагадаємо, що стару амбулаторію було знищено росією ще у березні 2022 року. Тоді медзаклад постраждав внаслідок прямого влучення ворожої авіабомби. 

Зазначимо, що нову амбулаторію зведуть з нуля завдяки коштам, зібраним фандрейзинговою платформою UNITED24 та розподілених МОЗ на цілі відбудови закладу. 

На сьогодні на території майбутнього медзакладу вже улаштували фундамент та провели необхідні земляні роботи з розроблення ґрунту, засипки траншей та котлованів тощо. Крім того, були проведені роботи з мурування стін майбутньої амбулаторії, улаштування та армування підлоги та ін. Наразі будівництво амбулаторії триває. 

Нагадаємо, що будівництво нового медзакладу потрібно, аби розв’язати одну з першочергових потреб регіону, а саме – забезпечити населення необхідними медичними послугами попри виклики повномасштабної війни. 

Також зазначимо, що пріоритетом для держави залишається відновлення медзакладів та забезпечення українців необхідними медичними послугами. Відбувається це за принципом «build back better». Будівництво амбулаторії у Чернеччинській сільській територіальній громаді є одним із таких прикладів. 

Довідка: наприкінці 2023 року уряд України прийняв рішення про розподіл коштів на будівництво медзакладу. Кошти у розмірі 24,6 мільйона гривень з рахунку UNITED24 були розподілені як субвенція державного бюджету до бюджету Чернеччинської сільської територіальної громади на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини.