Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Миколаївщині відновили ще один медзаклад, який зазнав пошкоджень внаслідок ракетних обстрілів росією

21 лютого 2024
172

У Миколаївській області відновлено Міську лікарню №4, яку було двічі пошкоджено росіянами у перший рік повномасштабного вторгнення. 

Миколаївщина, як одна із прифронтових областей, ще від початку війни зазнавала постійних ракетних обстрілів та ударів з боку росії, а частина регіону перебувала під тимчасовою окупацією. Внаслідок цього багато цивільних, зокрема й медичних, об’єктів були пошкоджені або повністю знищені.  

Так, у липні та у вересні 2022 року внаслідок ракетних обстрілів регіону у будівлях Міської лікарні №4 було пошкоджено понад 900 м² вікон, зовнішні й внутрішні двері та фасад лікарні. Також медзаклад потребував поточного ремонту. 

Завдяки підтримці партнерів, зокрема Міжнародного комітету Червоного Хреста м. Одеса та БО «Благодійний фонд “Лікарі без кордонів – Франція”» у медзакладі були повністю замінені вікна та двері. Крім того, було проведено поточний ремонт. 

Зазначимо, що медзаклад від початку війну не перестає надавати спеціалізовану медичну допомогу населенню регіону. Наразі у Міській лікарні №4 на другому поверсі стаціонарного корпусу створюють реабілітаційний центр, аби надавати якісні послуги з тривалої безперервної циклічної реабілітації. 

У середньому за рік лікарями стаціонару надається медична допомога понад 7 тис. пацієнтам. 

Загалом від початку повномасштабної війни на Миколаївщині вдалося відновити 80 об’єктів медзакладів та ще 51 – відновлений частково.

Нагадаємо, в Україні пошкоджено 1525 об’єктів медзакладів та 197 – зруйновані вщент. 506 об’єктів медзакладів вдалося відновити повністю та ще 359 – відновлені частково.