Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

На Київщині відновили діагностичний центр, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу

20 лютого 2024
114

У Київській області відновили корпус стаціонарного відділення Петрівського консультативно-діагностичного центру, пошкоджений росіянами ще на початку війни. 

Ворог продовжує обстрілювати та руйнувати українські медзаклади. Ще від початку повномасштабної війни Київщина, як багато інших регіонів України, перебувала у зоні ведення активних бойових дій. Регіон був під безперервними артобстрілами та авіабомбардуваннями. Крім того, частина області перебувала під тимчасовою окупацією. 

У березні 2022 року на Київщині внаслідок ракетного обстрілу було пошкоджено корпус стаціонарного відділення Петрівського консультативно-діагностичного центру. Зокрема, постраждали вікна, двері медзакладу, відділення потребувало поточного ремонту. 

Завдяки спільним зусиллям партнерів та місцевої влади у лікарні вдалося здійснити поточний ремонт та відновити пошкоджені вікна і двері. Зараз медзаклад продовжує працювати та надавати медичну допомогу мешканцям регіону.

Зазначимо, що медзаклад надає послуги з консультування вузькопрофільних спеціалістів, а саме: гінекологів, отоларингологів, офтальмологів, ендокринологів, невропатологів, хірургів тощо, послуги ультразвукової діагностики, лабораторна діагностика, фізкабінету та денного стаціонару.

Центр надає медичні послуги мешканцям таких сіл, як: Старі Петрівці, Нові Петрівці, Лютіж та Гута-Межигірська. Щоденно у медзакладі отримують допомогу близько 50 пацієнтів. 

Загалом від початку війни на Київщині вдалося відновити 87 об’єктів медзакладів та ще 64 – відновлені частково.

Нагадаємо, в Україні пошкоджено 1525 об’єктів медзакладів та 197 – зруйновані вщент. 506 об’єктів медзакладів вдалося відновити повністю та ще 359 – відновлені частково.