Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

МОЗ запрошує до громадського обговорення примірних програм підготовки в інтернатурі

26 листопада 2021
3556

Міністерство охорони здоров’я запрошує долучитися до громадського обговорення примірних програм підготовки в інтернатурі за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

На вебсайті міністерства опубліковано 23 програми відповідно до спеціальностей підготовки. Запрошуємо до громадського обговорення медичну спільноту, випускників за спеціальностями галузі знань 22 «Охорона здоров’я», лікарів (провізорів)–інтернів та інші зацікавлені органи та сторони. 

Зауваження та пропозиції приймаються Директоратом медичних кадрів, освіти науки МОЗ України протягом 14 днів з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7; e-mail: [email protected]; тел. 253-24-44.

Матеріали, надані за результатами громадського обговорення, обов’язково будуть опрацьовані МОЗ спільно з групами експертів МОЗ з деяких питань проходження інтернатури.

Рецензування примірних програм  підготовки в інтернатурі буде здійснюватися групами експертів МОЗ України за відповідними напрямами (спеціальностями), склад яких затверджено наказом МОЗ від 28.10.2020 № 2455.

Наказ про затвердження примірних програм підготовки в інтернатурі буде опубліковано на офіційному сайті МОЗ.

Довідково: 

Примірні програми підготовки в інтернатурі групами експертів МОЗ розроблялися  на основі програм підготовки в ЄС. 

Основна мета розробки, затвердження і впровадження таких програм — визначення єдиного комплексу освітніх та практичних компонентів з метою забезпечення набуття лікарями (провізорами)-інтернами компетентностей, необхідних для отримання кваліфікації лікаря-спеціаліста або провізора-спеціаліста, який ґрунтується на академічній доброчесності, медичній та фармацевтичній етиці та деонтології, доказовій медицині.