Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

МОЗ закликає органи місцевої влади сприяти розвитку онлайн-сервісів під час карантину

27 березня 2020
2125

У період поширення коронавірусної інфекції МОЗ України рекомендує без нагальної потреби не відвідувати місць масового скупчення та користуватися онлайн-послугами для придбання товарів першої потреби чи сплати комунальних послуг.

Міністерство охорони здоров’я закликає органи місцевої влади сприяти впровадженню сервісів, які б забезпечили ефективне та безпечне проведення карантинних заходів.

Зокрема, показовим є досвід Дніпропетровської ОДА, яка підписала Меморандум про партнерство із Сервісом пошуку та доставки ліків.


Пілотний проект «ЛікиВдома» дозволяє замовляти медичні засоби онлайн або телефоном. Сервіс уже почав працювати у 5 районах Дніпропетровської області: Дніпровському, Криничанському, Новомосковському, Павлоградському та Криворізькому. Найближчим часом він стане доступним і в інших районах області.

Зауважимо, що замовлення не приймаються на медикаменти, які потребують спеціального температурного режиму зберігання, а також на препарати з переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, на сильнодіючі або отруйні лікарські засоби.