Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

МОЗ визначило проєкти наукових досліджень на 2023 рік

3 січня 2023
670

Міністерство охорони здоров’я України за результатами конкурсного відбору визначило проєкти наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2023 році коштом державного бюджету України.

Цьогоріч на конкурсний відбір заклади вищої освіти та наукові установи, що належать до сфери управління МОЗ, подали 138 тем наукових досліджень і розробок, з яких: 61 – нова та 77 – перехідні теми.

Комісія з питань науково-дослідних робіт та Національною науковою медичною бібліотекою України здійснила попередню оцінку матеріалів, які були подані на конкурсний відбір.  На засіданнях комісії, які тривали з 9 по 16 грудня 2022 року, було заслухано теми наукових досліджень і розробок, до матеріалів яких виникли зауваження комісії під час здійснення попереднього розгляду. За результатами засідань було ухвалено рішення щодо переліку тих наукових досліджень і розробок, які фінансуватимуться коштом держбюджету у 2023 році. Це передбачено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 грудня 2022 року № 2376.

Крім того, було підбито підсумки публікаційної активності закладів вищої освіти та наукових установ, що належать до сфери управління МОЗ, та підготовлено зведені відомості щодо публікацій у міжнародних виданнях бази даних – Web of Science та Scopus.