Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Максим Степанов закликав медзаклади подавати заявки НСЗУ на виплату доплат медикам 

23 вересня 2020
1915

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав медичні заклади пришвидшити подачу до Національної служби здоров’я заявок на отримання коштів для виплати доплат медикам, запроваджених з 1 вересня.

Про це він заявив на щоденному брифінгу 23 вересня.

“Звертаюсь до всіх головних лікарів медичних закладів, які не подали заявки на виділення коштів для виплати доплат медикам. Будь ласка, подайте ці заявки, щоб ваші працівники - лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал - отримали цю доплату вчасно. Ми зі свого боку виділили кошти, розробили простий і чіткий механізм, щоб всі медики отримали доплати”, - зазначив очільник МОЗ.

Він повідомив, що НСЗУ почала прийом відповідних заявок від медзакладів з 11 вересня. Однак, на сьогодні лише 784 лікарні із понад 1600 подали відповідні документи.

“Сьогодні я дав відповідне доручення, щоб НСЗУ на своєму сайті, і ми на сайті міністерства опублікували перелік медичних закладів, які не подали заявки на отримання коштів для виплати доплат. Ця заявка складається протягом 15, максимум 20 хвилин”, - додав Максим Степанов.

Він нагадав, що рішення про підвищення зарплат медикам шляхом виплати доплат було прийнято урядом за ініціативою МОЗ.

 Ознайомитись з переліком закладів, які не подали заявки, можна за посиланням.