Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Максим Степанов поставив завдання включити до Національного плану вакцинації проти COVID-19 громадян України, які мешкають на тимчасово окупованих територіях 

17 грудня 2020
678

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов доручив включити до Національного плану вакцинації проти COVID-19 громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Про це очільник МОЗ повідомив під час щоденного онлайн-брифінгу.

“Вчора я поставив завдання внести відповідні зміни до Національного плану та передбачити проведення вакцинації для наших громадян, які мешкають на тимчасово окупованих територіях. Це дуже важливо, щоб ми забезпечили доступ до вакцин усіх українців”, — підкреслив Максим Степанов.   

Міністр також зазначив, що МОЗ разом з Міністерством цифрової трансформації працює над створенням єдиної електронної платформи, за допомогою якої громадяни матимуть можливість реєструватися для подальшої вакцинації. У разі відсутності доступу громадян до інтернету буде організовано запис на вакцинування телефоном через сімейних лікарів.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я України розробило Національний план впровадження вакцини проти COVID-19 і проведення масової імунізації. Очікується, що він буде затверджений до кінця поточного тижня.