Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Максим Степанов: МОЗ — у перемовинах із усіма виробниками вакцини проти COVID-19, які перебувають на завершальному етапі досліджень

14 листопада 2020
1431

Міністерство охорони здоров'я знаходиться у постійному контакті з усіма виробниками вакцини проти COVID-19, які зараз проходять завершальний етап клінічних досліджень. Про це під час політичного ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера” заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

“МОЗ дуже уважно слідкує за цим питанням. Окрім ініціативи COVAX, до якої ми вже приєднані, ми ведемо перемовини і вже фактично на стадії підписання договорів із “Pfizer”, з іншою американською компанією “Moderna”, компанією “Sinovac”, компанією “Сінофарм”... Вони всі знаходяться на завершальній стадії досліджень, тому ми з усіма в постійному контакті. Питання вакцини проти COVID-19 для України — пріоритет на сьогодні для Президента України, уряду та МОЗ”, — зазначив Максим Степанов. 

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України погодив рішення щодо запровадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 14 до 30 листопада 2020 року, з метою розірвання ланцюгу зараження COVID-19. Також Кабмін підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки.