Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Лікарі швидкої отримають для захисту бронежилети

26 березня 2022
1450

Медики «екстренки», які першими виїжджають на місце подій та часто під кулями і вибухами рятують життя українців, отримають бронежилети. 

Благодійна організація “100% життя” передала Міністерству охорони здоров’я партію у понад 1 000 штук бронежилетів. Надалі бронежилети будуть передані лікарям екстреної медичної допомоги. 

«Сьогодні наші медики — справжні герої, які на своєму фронті ведуть боротьбу за життя тисяч цивільних громадян, які стали жертвами російської армії. Тому ми докладаємо максимальних зусиль, щоб кожен лікар, який у «швидкій» виїжджає на виклик, був у максимальній безпеці. Я вдячний волонтерам та благодійникам, які долучилися до забезпечення наших лікарів необхідним захистом», — повідомив Віктор Ляшко.

Найближчим часом, чекаємо подальших надходжень бронежилетів. Усі вони будуть розподілені між закладами екстреної медичної допомоги, які знаходяться безпосередньо у зоні бойових дій та на прифронтових територіях. Зокрема, мова йде про медзаклади у центральних, східних та південних регіонах України, які нині найбільше потерпають від повномасштабного вторгнення російської федерації. 

Зокрема, сьогодні, російські окупанти обстріли підстанцію швидкої в Сєверодонецьку що на Луганщині. В результаті обстрілу пошкоджено вікна у будівлі, знищено автомобіль. Є втрати серед цивільного населення. 

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення, армія окупанта, порушуючи численні міжнародні конвенції продовжує здійснювати напади на медичні заклади.  Вбито 6 українських медиків, ще 18 отримали поранення. Обстріляно 248 лікарень, 13 яких зруйновано вщент. Також під обстріли потрапили 65 автомобілів швидкої допомоги.