Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Лікарі Охматдиту проводять виїзні консультації дітей у регіонах, які перебували під російською окупацією

12 травня 2022
360

Спеціалісти Консультативно-діагностичної поліклініки НДСЛ «Охматдит» і психологи лікарні проводять консультативні виїзди у населені пункти, які знаходилися під російською окупацією. 

Оскільки під час окупації люди змушені були перебувати у підвалах, відчували брак продуктів та питної води, наразі багато хто потребує консультації лікарів.

Медичну допомогу вже отримали діти та підлітки у селах Синяк і Бабинці Бучанського району.

У приміщеннях місцевих навчальних закладів організували кабінети для прийому дітей та підлітків, де наразі консультують педіатри, ортопеди, хірурги, урологи, гінекологи, психологи, кардіологи, ендокринологи, неврологи, гастроентерологи, алергологи, окулісти, ЛОР-спеціалісти, стоматологи. 

Також пацієнтам роблять ЕКГ- та УЗД-моніторинги, працює виїзна лабораторія.

Лише за минулий тиждень поглиблений медичний огляд на виїздах проведено 138 дітям. 

Також на виїзді було проведено 2 гінекологічні малоінвазивні втручання, понад 10 пацієнтів скеровано до стаціонару на проведення планового оперативного лікування, понад 60 дітей — на дообстеження в умовах поліклініки/лікарні.

Крім того, були проведені консультативні прийоми в селі Миронівка, куди прибуло багато біженців, та у Прилуках Чернігівської області (місто не перебувало під окупацією, проте, через бойові дії, мешканці не мали доступу до медичної допомоги в обласному центрі).

Наші лікарі продовжують боронити медичний фронт та охороняти здоров’я маленьких українців.