Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

Кабмін доручив НСЗУ розпочати підготовку до підписання договорів за програмою державних гарантій із медзакладами

3 листопада 2021
4348

Кабінет Міністрів України дав доручення Національній службі здоров’я України розпочати підготовку до укладання договорів з закладами охорони здоров’я за програмою медичних гарантій на 2022 рік.

Щоби вчасно опрацювати пропозиції закладів охорони здоров’я про укладання договорів на медичне обслуговування населення у 2022 році, Національній службі здоров’я України слід попередньо проаналізувати ці пропозиції з урахуванням 36 пакетів медичних послуг, які пропонується включити до програми медичних гарантій  у 2022 році.

Відтак НСЗУ потрібно розробити та погодити специфікації та умови закупівель медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, а також проаналізувати наявність у надавачів медичних послуг медичного обладнання, персоналу, ліцензій та інших дозвільних документів, необхідних для надання медичних послуг в рамках програми державних гарантій медичного обслуговування населення у 2022 році.

Після відповідної підготовки Національна служба здоров’я зможе розпочати укладати договори про медичне обслуговування населення за програмою державних гарантій із закладами охорони здоров’я.