Збільшити шрифт
Змінити на синій
Змінити на чорно-білий

Новини

ДП «Медзакупівлі України» отримало перші партії товарів, закуплені за централізованими програмами МОЗ України 

2 липня 2021
5237

Наприкінці червня ДП «Медзакупівлі України» прийняло на склад перші партії товарів, що закуплені за централізованими програмами МОЗ України за кошти державного бюджету 2021 року. 
 
Серед товарів - ліки для лікування дорослої та дитячої онкології, зокрема препарати Лінезолід 300 мл (2 мг/мл), Циклофосфамід 500 мг, Нілотиніб 200 мг та нейростимулююча система для глибокої стимуляції мозку, критично необхідна пацієнтці для проведення операції реімплантації (зважаючи на нагальну потребу встановлення цієї системи, підготовка всіх документів та організація її доставки будуть здійснені якнайшвидше).  
 
Вперше постачання товарів за централізованими програмами закупівлі МОЗу почалося настільки рано, наприкінці червня. Минулого року, через пізній старт процедур, перші поставки відбулись лише у жовтні.
 
Наразі ДП «Медзакупівлі України»  продовжує проведення необхідних тендерів на закупівлю ліків та підписання договорів щодо товарів, по яких тендерні процедури вже відбулись.
 
Поставки закуплених товарів продовжуватимуться, їх розподіл відбуватиметься відповідно до заявок, поданих регіональними департаментами охорони здоров`я.
 
Довідково: вторинне встановлення нейростимулюючої системи для пацієнтів відбувається раз у декілька років. Повторно встановлений нейростимулятор має бути сумісним з уже імплантованими лініями та електродами. Це означає, що пацієнт має отримати систему того ж самого виробника, що і попереднього разу.